Anasayfa
Hediye Kutuları
PVC Ciltlik Kaplama
(Online Satış)
Lüks ve Delüks Hediye Kutuları
Keten ve Kadife Kaplı Kutular
(Online Satış)
Kurdele ve Dolgu Kağıt Çeşitleri; Boncuk ve Metalik Top Çeşitleri (On Line Satış)
Paketleme Kağıtları; Ambalaj Kağıtları
(On Line Satış)
Hışır Kağıt, Tissu Kağıt Çeşitleri
(On Line Satış)
Paket Süsleri ve Aksesuarlar
(On Line Satış)
İpli Çantalar, Kese - Bohça Çeşitleri, ve Pillow (Zarf) Kutular
(On Line Satış)
Çeyiz Kutuları, Çeyiz Sandıkları ve Aksesuarları
(Online Satış)
Takı Çeşitleri
Enerji ve Şifa Veren Kolyeler
(On Line satış)
UNICEF Tebrik Kartı Çeşitleri, Meraklısına...
UNICEF GREETING CARDS
(On Line Satış)
Kurumsal ve Kişiye Özel Çalışmalar
İletişim

Ürün Arama

Eposta Listemize Katılın

Yeniliklerden anında haberdar olmak için eposta listemize katılın!

Ad Soyad:
Eposta:
Hakkımızda
               Hediye paketi hazırlamak özel beceri ve yetenek gerektiren bir hizmettir. Sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler sizin onlara verdiğiniz kıymetin ifadesidir. Her ne kadar büyüklerimiz "Zarfa Değil Mazrufa Bak" demişlerse de bugün zarf da en az içerik kadar önem arz etmektedir. 

             www.hediyepaketleme.com hediyelerinizin sizin sevginizi, neşenizi ve içtenliğinizi en iyi şekilde yansıtması için paketlemeyi seçkin malzemeler ile kişiye veya kurumlara özel olarak tasarlar ve sunar. www.hediyepaketleme.com bu hizmeti verirken İtalya'nın tanınmış markaları olan Litocartotecnica kutularını, Tuninetti paketleme kağıtlarını ve Plasti Flora süsleme malzemelerini kullanır. 

              Vereceğiniz hediye adedi kaç olursa olsun, hediyenizin ebatları ne olursa olsun www.hediyepaketleme.comdan her türlü ihtiyacınız karşılayabilirsiniz. Hediye tasarımınızı ister sitemizden seçebilir, isterseniz işyerimize gelip kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz.
 
Hizmetlerimiz:
 
Hediye Paketleme:  Güzel ve şık bir hediye vereceksiniz; kime ve nasıl paket yaptırmalı? İster 1 adet, ister 100 adet olsun, www.hediyepaketleme.com/products.asp?cat=1&t=2  size Tuninetti markalı paketleme kağıdı, fiyonk, rafya, kurdela ve  kutu çeşitlerinde çok özel seçenekler sunuyor.
 
Hediyelik Kutular: Hediyenizi güzel ve albenili bir kutu içinde sunmak en doğal hakkınızdır. İhtiyacınıza göre bir kutuyu nasıl bulacaksınız? www.hediyepaketleme.com/products.asp?cat=2&t=0  İtalya'dan ithal edilen Scotton marka kutular ve sizin için özel olarak imal edilecek kutular ile çok geniş bir seçenek sunuyor.
 
Mekan Süsleme: Kendi evinizde vereceğiniz davetlerde veya düzenleyeceğiniz törenlerde masa dekorasyonu, iskemle giydirme, iç mekan süslemesi ve benzeri ihtiyaçlarınız,  istekleriniz doğrultusunda en itinalı şekilde karşılanır.
 
Hoş Geldin Bebek: Yeni doğan bebekler için mevlut şekeri, takı kutusu, şeker ve çikolata kutularını zengin çeşitle www.hediyepaketleme.com/products.asp?cat=55&t=0'dan temin edebilirsiniz. Baby Shower kutularını süslenmiş veya süslenmemiş olarak, dilediğiniz miktarda, içlerine dilerseniz badem veya çikolata konmuş olarak, şık bir tepside paketlenmiş olarak satın alabilir, istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Yeni doğan bebeğin hastane odası kapısı en güzel şekilde, seçkin malzemelerle ekibimiz tarafından süslenir.
  

 
www.hediyepaketleme.com  Safran Kırtasiye ve Hediyelik Eşya San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur.
 
 
 
            

Hediye Kutuları PVC Ciltlik Kaplama (Online Satış) | Lüks ve Delüks Hediye Kutuları
Keten ve Kadife Kaplı Kutular (Online Satış)
|
Kurdele ve Dolgu Kağıt Çeşitleri; Boncuk ve Metalik Top Çeşitleri (On Line Satış) | Paketleme Kağıtları; Ambalaj Kağıtları (On Line Satış) | Hışır Kağıt, Tissu Kağıt Çeşitleri (On Line Satış) | Paket Süsleri ve Aksesuarlar (On Line Satış) | İpli Çantalar, Kese - Bohça Çeşitleri, ve Pillow (Zarf) Kutular (On Line Satış) | Çeyiz Kutuları, Çeyiz Sandıkları ve Aksesuarları
(Online Satış)
|
Takı Çeşitleri Enerji ve Şifa Veren Kolyeler (On Line satış) | UNICEF Tebrik Kartı Çeşitleri, Meraklısına...
UNICEF GREETING CARDS (On Line Satış)
|
Kurumsal ve Kişiye Özel Çalışmalar |
Hakkımızda | Garanti, İade ve Gizlilik | İletişim

(c) 2005-2012 hediyepaketleme.com - Web Tasarım Can Aksoy